SKIAREÁL STERNSTEIN

Rodinné lyžování jen 25 minut od apartmánu.

Sternstein je útulný rakouský skiareál, který najdete za hraničním přechodem Studánky u lázeňského městečka Bad Leonfelden. Sternstein je velmi snadno dostupný, cesta autem z Lipna nad Vltavou trvá jen 20 minut a z Českých Budějovic necelou hodinu.

Pro lyžování na Sternsteinu je typická příjemná rodinná atmosféra, nepřeplněné sjezdovky a pohodlná přeprava rychlou lanovkou s krytými kabinkami a 6 sedačkami. Sternstein nabízí celkem 3 sjezdové tratě v délce 1 550 až 1 850 m s krásným výhledem na Alpy.

Lyžařský luxus nedaleko hranic

Také si neumíte představit zimu bez dobrého lyžování či výletu na běžkách? Za jedinečnými sjezdovkami, zábavou pro děti a nadstandardním servisem nemusíte cestovat hodiny do dalekých zahraničních středisek. Hned za česko-rakouskými hranicemi Vás totiž čeká příjemné překvapení ve Skiareálu Sternstein.

Ideálním kompromisem mezi drahými zahraničními středisky a naopak spíše menšími sjezdovkami v českých horách, se jeví lyžařské středisko za našimi hranicemi, ale se všemi bonusy přinášející zahraniční lyžování. Jedním z těchto povedených kompromisů představuje skiareál Sternstein, vzdálený jen neuvěřitelných 25 minut autem  z Rožmberka nad Vltavou či hodinu jízdy od Českých Budějovic. Na první ze tří běžkařských tras narazíte dokonce hned za hraničním přechodem Studánky.

Telefon: +43 7213/6374 
Web: https://skisternstein.cz/

/ Rezervace

/ Najdete nás

Rožmberk nad Vltavou 50
382 18 Rožmberk nad Vltavou
 

GPS: 48.6526308N, 14.3612814E

/ Navštivte také