Království lesa Lipno
CYKLO A JEZERNÍ IN-LINE STEZKA NA LIPNĚ

Přemýšlíte-li, kam na výlet na Lipně, zkuste cyklo a in-line stezku s perfektním povrchem kolem jezera.

Království lesa Lipno
CYKLO A JEZERNÍ IN-LINE STEZKA NA LIPNĚ

Přemýšlíte-li, kam na výlet na Lipně, zkuste cyklo a in-line stezku s perfektním povrchem kolem jezera.

Cyklo a Jezerní in-line stezka na Lipně

Přemýšlíte-li, kam na výlet na Lipně, zkuste cyklo a in-line stezku s perfektním povrchem kolem jezera. Trasa dlouhá 11,5 km kopíruje levý břeh Lipna a nabízí nádherné výhledy na jezero, ale hlavně pestré houpačky, zatáčky, krátká stoupání a bezpečné malé sjezdy. 

Lipensko je protkané hustou sítí cyklostezek. Své si najdou všichni vyznavači cyklistiky od rodin s dětmi až po náročné bikery. Rodiny s dětmi mohou využít Jezerní cyklo-inline stezku, která délce desítek kilometrů téměř kopíruje břehy lipenské nádrže, další atraktivní možností je například cyklostezka podél Schwarzenberského plavebního kanálu, která vás provede hlubokýámi šumasvkými hvozdy.

Vyznavači náročnější cyklistiky si jistě přijdou na své ve vojenském újezdu Boletice, či na mnohých stezkách a trasách na pravém i levém břehu Lipna.

21 km nejkrásnější cyklo-in-line stezky ocení všichni bruslaři. Jezerní in-line stezka se vine po břehu lipenského jezera a patří mezi nej stezky v České republice. Plavba přívozem mezi Frymburkem a Frýdavou – téměř na půlce cesty pro vás bude nejen příjemným zpestřením, ale i skvělým odpočinkem.

Nově je dokončena stavba cyklo-in-line stezky na lipenské hrázi. Došlo k oddělení a vymezení stezky a silničního provozu, přejezd hráze je nyní 100% bezpečný.

 

Na Facebooku najdete tipy na cyklotrasy – Cyklotrasy Lipno – Šumava

Sportovní půjčovna Lipno Centrum – pobočka Wellness Hotel Frymburk

Adresa:

Lipno Centrum s.r.o.
Frymburk 140
382 79 Frymburk
Telefon: +420 773 444 595
Web:https://www.lipnocentrum.cz/

/ Rezervace

/ Najdete nás

Rožmberk nad Vltavou 50
382 18 Rožmberk nad Vltavou
 

GPS: 48.6526308N, 14.3612814E

/ Navštivte také